Webinar: Dematerializacja akcji w 60 minut | DM Navigator

W dniu 6 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00 serdecznie zapraszamy na organizowany przez Dom Maklerski Navigator webinar poświęcony zagadnieniom obowiązkowej dematerializacji akcji podczas, którego eksperci Domu Maklerskiego Navigator S.A.adw. Patryk Piwowarek oraz r.pr. Jakub Wilusz wyjaśnią najczęstsze wątpliwości przedsiębiorców oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

W programie m.in.:
I. Rejestr akcjonariuszy jako konsekwencja obowiązkowej dematerializacji akcji.
II. Harmonogram działań – etap przygotowawczy, etap zawarcia umowy, etap wezwań, etap uruchomienia rejestru.
III. Niedopełnienie obowiązków – odpowiedzialność zarządu i konsekwencje dla akcjonariuszy.
IV. Rola podmiotu prowadzącego rejestr.
V. Sesja pytań i odpowiedzi (Q&A).

Zachęcamy do zadawania pytań już na poziomie formularza rejestracyjnego.

Eksperci:

Patryk Piwowarek – Adwokat w Domu Maklerskim Navigator S.A.
Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie rynku kapitałowego. Posiada blisko ośmioletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej spółek kapitałowych, w zakresie spraw korporacyjnych, transakcyjnych i inwestycyjnych, w tym w realizacji projektów związanych z całościową analizą prawną spółek (due diligence). Przed dołączeniem do Domu Maklerskiego Navigator przez 7 lat pracował w warszawskiej kancelarii adwokacko-radcowskiej oraz jednocześnie przez 4 lata jako prawnik wewnętrzny w spółce z branży IT. Jest Członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Jakub Wilusz – Radca prawny w Domu Maklerskim Navigator S.A.
Specjalizuje się w prawie rynku kapitałowego, a także w zagadnieniach prawa handlowego i gospodarczego. Jako prawnik wewnętrzny domów maklerskich prowadził kompleksową obsługę prawną prowadzonej przez nich działalności. Doradzał w wielu projektach przy ofertach instrumentów finansowych, w tym IPO, SPO, pre-IPO oraz emisjach obligacji korporacyjnych. Posiada bogate doświadczenie związane z praktycznym stosowaniem przepisów dotyczących domów maklerskich, spółek publicznych oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych, m. in. w obszarze regulacji wewnętrznych, compliance. Zajmuje się także prawną obsługą korporacyjną. Doradza w zakresie usług agenta emisji a także usług związanych z dematerializacją i rejestrem akcjonariuszy. Jest Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.